Pas mus naudojami slapukai  siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą ir lankytojams palengvinti naudojimąsi ja. Slapukai tai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų naudojamą įrenginį ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus svetainėje, išsaugoti naršymo istoriją, pasirinkimus, pagreitina svetainėje vykdomas paieškas bei sukuria patogią ir draugišką aplinką lankytojams, pateikia tinklapį efektyviau ir patikimiau.

Slapukai – tai įprasta praktika naršymo tinklapiuose, palengvinanti naudojimąsi tinklapiu. Slapukais renkama informacija tiesiogiai neidentifikuoja lankytojo, tačiau leidžia sukurti labiau suasmenintą naršymo patirtį. Jūs galite neleisti tam tikriems slapukams veikti, tačiau informuojame, kad jų blokavimas gali turėti įtakos Jūsų patirčiai naudojantis mūsų svetaine.

Būtinieji slapukai. Visada įjungti

Būtinieji slapukai yra visada įjungti. Jie yra būtini interneto svetainės veikimui ir negali būti išjungiami. Būtinieji slapukai leidžia lankytojams lengvai naršyti po svetainę ir naudotis jos funkcionalumais, pasiekti apsaugotas tinklapio sritis. Savo naršyklės nustatymuose Jūs galite blokuoti šių slapukų veikimą arba įjungti pranešimus apie šiuos slapukus, tačiau dalis internetinės svetainės gali neveikti.

Techniniai slapukai

Techniniai slapukai yra skirti pagerinti interneto svetainės funkcionavimą, padaryti svetainę patogią bei efektyvią Jūsų naudojimui. Techniniai slapukai naudojami Jūsų pasirinkimams mūsų svetainėje atsiminti, pavyzdžiui, pasirinktai kalbai, suformuotam prekių krepšeliui, žiūrėtoms paslaugoms išsaugoti, nustatytam šrifto dydžiui įsiminti bei atlieka panašias internetinio tinklapio veikimo funkcijas.

Mūsų Interneto svetainėje naudojami šie el. pašto rinkodaros slapukai:

Slapuko pavadinimas

Slapuko atliekama funkcija

Duomenų tvarkymo tikslas

Sukūrimo momentas

Galiojimo laikas

omnisendSessionID, soundestID, omnisendCartProducts, soundest-views

Naujienlaiškių sistema

Vartotojų lankomumo iš naujienlaiškių analizė. Trečiųjų šalių slapukai

Apsilankius interneto svetainėje

Iki naršyklės uždarymo

omnisendAnonymousID

Naujienlaiškių sistema

Vartotojų lankomumo iš naujienlaiškių analizė. Funkciniai svetainės slapukai

Apsilankius interneto svetainėje

1 metus

Statistiniai slapukai

Mūsų svetainėje naudojami statistiniai slapukai siekiant geriau pažinti internetinės svetainės lankytojus ir padaryti tinklapį patogesnį. Statistinių slapukų pagalba galime žinoti lankomiausias internetinės svetainės vietas ir ar tose vietose lankytojams nekyla sunkumų. Visa ši slapukų informacija yra apibendrinta ir nuasmeninta, todėl lankytojai negali būti identifikuojami.

 

 

 

Marketinginiai slapukai

Marketinginiai slapukai suteikia galimybę rodyti lankytojams labiau individualizuotus reklaminius skelbimus. Nuasmeninti naršymo duomenys, užtikrinantys lankytojų anonimiškumą, gali būti perduoti reklamos paslaugų partneriams.

.